Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Ochrona przed owadami i pajęczakami jest bardzo ważna – unikając ukąszenia nie tylko zapewniamy sobie komfort, ale także bezpieczeństwo w kwestii chorób przenoszonych przez komary i kleszcze, do których należą między innymi borelioza, odkleszczowe zapalenie mózgu, malaria, żółta febra czy wirus Zika. Środki i preparaty na kleszcze, komary i muszki firmy Moskito Guard są skuteczne oraz bezpieczne dzięki zastosowaniu efektywnej substancji będącej repelentem – ikarydyny – w wysokim stężeniu.

Repelenty – balsamy chroniące przed kleszczami, komarami i muchami

Repelenty to substancje i preparaty które powodują, że stajemy się nieatrakcyjni dla kleszczy i komarów – po aplikacji parują one ze skóry w otaczające nas powietrze tworząc wokół niej ochronną warstwę zapachową. Nie zabijają one owadów i pajęczaków, a całkowicie zapobiegają kontaktowi między insektem a człowiekiem. Repelenty powinno aplikować się przed wyjściem na odkrytą skórę oraz wykonać reaplikację po upływie deklarowanego na produkcie czasu działania. Po powrocie do domu należy dokładnie umyć skórę wodą i mydłem. Ikarydyna stosowana w produktach Moskito Guard jest bezpiecznym repelentem i skutecznie odstrasza muchy, komary i kleszcze. Substancja ta nie plami ubrań i nie niszczy plastiku.

Moskito Guard Balsam – Flakon z atomizerem 75 ml

Balsam z ikarydyną 20% zapewniający długotrwałą ochronę przed komarami do 8 godzin oraz kleszczami i meszkami nawet do 4 godzin. Jest bezpieczny dla dzieci powyżej 2 roku życia – to skuteczna ochrona dla całej rodziny. Atomizer pozwala na wygodną i szybką aplikację. Nie podrażnia skóry – jest łagodny i wyróżnia się przyjemnym, delikatnym zapachem. Balsam odstraszający kleszcze, komary i muszki Moskito Guard jest wodoodporny i nie zawiera DEET – substancji plamiącej ubrania i niszczącej plastik.

Moskito Guard Balsam – Travel Pack 18 ml

Balsam z odstraszającą kleszcze, komary i meszki ikarydyną w stężeniu 20% w wygodnym, praktycznym opakowaniu z łatwością mieszczącym się w kieszeni. Dzięki poręcznemu rozmiarowi można go zabrać ze sobą wszędzie i być dobrze chronionym przed owadami i pajęczakami. Balsam odstraszający kleszcze, komary i muszki Moskito Guard jest wodoodporny i nie zawiera DEET – substancji plamiącej ubrania i niszczącej plastik.

Chusteczki Moskito Guard z balsamem – 15 sztuk

Wygodne i praktyczne chusteczki nasączone flagowym balsamem Moskito Guard zawierającym 20% odstraszającej kleszcze, komary i meszki ikarydyny – skutecznej substancji będącej bezpiecznym repelentem. Forma aplikacji pozwala na szybkie i precyzyjne rozprowadzenie balsamu na skórze w każdych warunkach, a także jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez dzieci. Szczególnie komfortowa forma aplikacji na wrażliwe i trudno dostępne miejsca takie jak twarz czy kark. Doskonale sprawdza się na spacerach i w podróży, a elastyczne opakowanie zmieści się w każdej torbie oraz w kieszeniach. Balsam odstraszający kleszcze, komary i muszki Moskito Guard jest wodoodporny i nie zawiera DEET – substancji plamiącej ubrania i niszczącej plastik.

Inteligentny plaster na skórę Moskinto do stosowania po ugryzieniu przez owada

Przyjazny dla skóry plaster niezawierający lateksu oraz substancji aktywny, który dzięki działaniu mechanicznemu sprawia, że ustępuje swędzenie pojawiające się po ukąszeniu przez owada. Dzięki praktycznemu opakowaniu i prostocie w użytkowaniu plastry mogą być stosowane samodzielnie nawet przez dzieci.

Kleszczołapki® TICK TWISTER® – narzędzie do usuwania kleszczy

Zestaw dwóch przyrządów do bezpiecznego, samodzielnego usuwania kleszczy. Kleszczołapki® wykonane są z niezużywalnej i niełamiącej się żywicy polimerowej która odporna jest na działania środków dezynfekujących, a w opakowaniu znaleźć można dwa rozmiary haczyków – duży oraz mały. Dzięki temu możemy dopasować narzędzie do wielkości kleszcza, aby szybko i efektywnie go usunąć w całości. Kleszczołapki® umożliwiają chwycenie kleszcza bez ściskania i wyciągnięcie go ruchem obrotowym, co jest najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na pozbycie się intruza ze skóry. Poprzez uniknięcie rozczłonkowania kleszcza minimalizuje się ryzyko zarażenia chorobami odkleszczowymi. Wykonane z tworzywa podlegającego recyklingowi.

TICK TWISTER® Kleszczołapki® CLIPBOX

Kleszczołapki w praktycznym wydaniu z brelokiem, który można przyczepić do smyczy, paska, plecaka czy torebki. Opakowanie jest lekkie i poręczne, dzięki czemu bez najmniejszego problemu można je zabrać ze sobą zarówno na krótki spacer, jak i na większą wyprawę. Wyposażone dodatkowo w silikonową rączkę zapewniającą pewny chwyt nawet przy mokrych czy tłustych dłoniach. Dostępne w pięciu intensywnych kolorach – bardzo widoczne i łatwe do zlokalizowania.

TICK TWISTER® Kleszczołapki® TRIO

Zestaw do usuwania kleszczy zarówno u ludzi, jak i u zwierząt składający się z trzech haczyków różnej wielkości. Najmniejszy z nich przeznaczony jest do usuwania drobnych kleszczy we wczesnych stadiach rozwoju, czyli larwy i nimfy. Mikro haczyk jest bardzo precyzyjny i pozwala na usunięcie kleszcza z nawet ciężko dostępnych miejsc, jak wnętrze pępka czy przestrzeń za uchem. Dzięki swoim rozmiarom umożliwia chwycenie kleszcza tak małego jak 40 mikronów. Mały haczyk doskonale sprawdzi się przy dorosłym kleszczu, a duży – przy dorosłym i napitym przedstawicielu. Kleszczołapki nadają się do dezynfekcji i sterylizacji – można ich używać wielokrotnie i dzielić je z pupilami. Umieszczone w praktycznym pudełku, haczyki można nosić ze sobą bez martwienia się o zgubienie ich.